Autor Wątek: [RP]Ourcity.pl  (Przeczytany 1663 razy)

Offline Dawid

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputation: +0/-0
[RP]Ourcity.pl
« dnia: Sobota, 9 Sierpień 2014, 20:27:00 »
http://i.imgur.com/3bApaqJ.png
Witajcie! Zapewne odwiedzając tą stronę poszukujesz jakiegoś projektu - wartego uwagi i pozostania z nim nieco dłużej grając z najlepszymi graczami RolePlay i wczuwając się w niesamowity klimat jaki panuje na naszym projekcie. Dobrze trafiłeś! Tylko my oferujemy poziom, o którym inne projekty tego typu mogą tylko popisać! Poniżej przedstawimy krótki, ale to bardzo krótki opis tego co znajdziesz u nas, aczkolwiek postaramy się CIĘ zachęcić do dołączenia i pozostania z nami dłuuugie lata. Ostatnią informacją, a zarazem najważniejszą dla nas wszystkich, jest to, iż ourCity.pl nie jest kolejnym 'pseudolem'. Posiadamy własny skrypt, znakomicie dobraną oraz ogarniętą ekipę i ten niepowtarzalny klimat, mmm...


http://i.imgur.com/dnckQHY.png
Pierwszą oraz najważniejszą informacją, jest skład ekipy. Paru ich członków zapewne zapaleni RP'kowcy kojarzą z wielu innych projektów.
W skład ekipy projektu wchodzą:


Tefauen - Założyciel projektu, pomysłodawca. Główny skrypter i webmaster. Zapewne znacie go z jego wcześniejszego projektu Amazing Play oraz z serwerów typu Net4Game etc.


Quazall - Opiekun części rozrywkowej. To dzięki niemu gracze wspaniale bawią się podczas wszelkiego rodzaju imprez In Game. Opiekun naszego FanPage na facebooku. Jest to nowy członek społeczności Role Play, aczkolwiek swoim poziomem zadziwia nie wielu zapalonych, oraz dość starych członków tej oto pięknej społeczności jaką są wszelkie serwery RP.


recoveryxoxo - Oficjalny serwerowy grafik, administrator porządkowy In Game. Ten człowiek zaopatrywał w profesjonalną grafikę już nie jeden projekt, a jego jedne z prac możecie ujrzeć w tej reklamie.


SkateR - Profesjonalny obiekter, interior maker oraz Administrator porządkowy. Jest on w TOP najlepszych interior makerów na net4game. Wykonał wiele wnętrz w centrum tego serwera. Aktualnie pracuje dla ourCity.pl zaopatrując Los Santos w ciekawe obiekty.


TheRafi - Obiekter, pomocnik Skatera, Administrator porządkowy, Moderator globalny forum. Dzięki niemu na serwerze oraz na forum panuje ład i porządek. Kolejny członek upadłego projektu AP-RP.


http://i.imgur.com/pbA136a.png
Nasze forum stoi na stabilnym i zapewne znanym wszystkim silniku Invision Power Board(IPB). Co najważniejsze nie jest to żaden nulled, ponieważ ourCity.pl posiada własną licencję, dzięki czemu nasza działalność jest w pełni legalna. Serwer WWW stoi na jednym z najlepszych hostingów przystosowanych do tego rodzaju serwerów, posiadamy domenę .pl . W przyszłości planujemy przejście na VPS.


http://i.imgur.com/1dDoFTM.png
Nasz GameMode to wykonany przez Tefauen'a profesjonalny RolePlayowy skrypt z wielką ilością systemów, które trudno byłoby nam tutaj wypisać, ponieważ o większej połowie byśmy zapomnieli. Oczywiście wszelkie komendy rozbudowane są w GUI oraz to co najważniejsze to, że posiadamy system budowania obiektów In Game oraz wszystkie dynamiczne systemy. Żadna z czynności nie wymaga GMX'a. Administrator może stworzyć oraz zrobić wszystko za pomocą komend z apanelu. W niedalekiej przyszłości zapewne wkleimy do tej części naszej oficjalnej reklamy parę Screenów z naszego Serwera Gry, aczkolwiek na tą chwilę mamy na dzieję, że taka cząstka informacji wam wystarczy.


http://i.imgur.com/Yns7j3A.png
Nasz serwer Gry stoi na profesjonalnym hostingu ulokowanym oczywiście w Polsce. Nasza maszyna nie jest praktycznie w ogóle obciążona, dzięki czemu na serwerze nie występuje zjawisko 'lagów' - jest w pełni stabilny. Wyższe skakania pingu nie mają u nas miejsca. Zaraz po otwarciu nasz serwer będzie posiadał około 300 slotów, natomiast na tą chwilę w fazie Closed Beta posiadamy tylko 10, które nam na razie wystarczają, aby budować centrum/testować skrypt.


Name: | ourCity.pl |
Address: 79.133.208.200:8036
Players: x/300
Ping: ~50
Mode: ourCity v0.1 by Tefauen
Map: Los Santos
POZOSTAŁO NAM TYLKO ZAPROSIĆ WAS SERDECZNIE DO SPĘDZENIA Z NAMI NIESAMOWITYCH CHWIL ORAZ MIŁEJ ZABAWY! ;)

Tagi wątku:
 

Uprawnienia

  • Nie możesz wysyłać nowych wątków.
  • Nie możesz wysyłać odpowiedzi.
  • Nie możesz wysyłać załączników.
  • Nie możesz edytować swoich wiadomości.