Oficjalne informacje o GTA5

Menu strony

Yoonger
Środa, 30 Listopad 2011, 17:37:17 wysłana przez Yoonger
Odsłony: 3415 | Komentarze: 4

Grand Theft Auto V
Zaskakujące ogłoszenie pojawiło się na łamach strony Rockstar Games - firma poszukuje osób do testów polskich wersji gier. Oznacza to, że najprawdopodobniej kolejne gry studia doczekają się oficjalnej lokalizacji (a wśród nich jest Grand Theft Auto V i Max Payne 3). Co prawda nie podano żadnych informacji o tym, czy tytuły wydawane pod szyldem Rockstara zostaną wzbogacone o polskie tłumaczenie, jednak tego typu ogłoszenia nigdy nie pojawiają się bez przyczyny.

Ogłoszenie dotyczy wyłącznie oddziału Rockstar Lincoln, mieszczącego się w centralnej części Wielkiej Brytanii, który zajmuje się testowaniem i tłumaczeniem gier. Nie wiadomo jednak, czy testy miałyby się odbywać w siedzibie firmy, czy też za pośrednictwem Internetu.

http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/636591281.jpg

Aplikacje można zgłaszać na tej stronie, gdzie znajdziecie także wymagania stawiane przed kandydatami. Wśród nich jest oczywiście doskonała znajomość języka polskiego, a także angielskiego (w mowie i piśmie), umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, zainteresowanie grami oraz komunikatywność. Do zadań testera będzie należało wyszukiwanie błędów oraz nieścisłości, wprowadzanie korekt i dokładne analizowanie tekstu pod względem gramatyki, stylu i spójności.

Przypomnijmy, że osta...
phantom
Sobota, 12 Listopad 2011, 16:00:41 wysłana przez phantom
Odsłony: 3441 | Komentarze: 7

Grand Theft Auto V
Użytkownicy GTAV.net odkryli bardzo interesujący fakt związany z głównym bohaterem Grand Theft Auto 5.
Na pierwszym trailerze GTA 5 mieliśmy okazję usłyszeć narratora, zastanawialiśmy się przez długi czas kto to mógł być, jednak jeden z użytkowników GTAForums zauważył duże podobieństwo pomiędzy starszym facetem oraz aktorem - Ned Luke.

http://img.gta5.net.pl/gta-5-main-character-possibly-ned-luke.png

Jak możecie zauważyć na obrazku wyżej postać z trailera oraz Ned luke wyglądają bardzo podobnie, a z doświadczenia z poprzednich odsłon Grand Theft Auto, bohaterzy z gry bardzo często bazują na prawdziwych osobach.
Pomijając fakt, że obie postacie mają podobny głos... Nie wierzycie? Posłuchajcie głosu z trailera a później głos Neda
http://www.imdb.com/video/demo_reel/vi174889497/

Co o tym sądzicie ? :)
ReaperX
Wtorek, 8 Listopad 2011, 23:19:01 wysłana przez ReaperX
Odsłony: 2701 | Komentarze: 1

Grand Theft Auto V
Po wydaniu trailera GTA 5 zaczęło się dokładne analizowanie wszystkich klatek filmu. Użytkownik Twittera (JOAOAOAO_Mario) wpadł na teorię według której GTA 5 zostanie wydane 24 Maja.
Liczba jest na pewno bardzo ważna porównując ją do innych w Grand Theft Auto 5, głównie z powodu utworu użytego w zwiastunie, a jest nim Small Faces - Ogden’s Nut Gone Flake który został wydany w albumie o tej samej nazwie dokładnie 24 Maja 1968 roku - więc znów powtarza się 2405 (24/05).

http://gtav.net.pl/portal_img/grafiki/GTA-5-release-date.jpg
Źródło: officialplaystationmagazine.co.uk

Co o tym sądzicie ?
phantom
Wtorek, 8 Listopad 2011, 17:05:55 wysłana przez phantom
Odsłony: 6295 | Komentarze: 1

Grand Theft Auto V
Brytyjski magazyn zauważył ciekawą rzecz na pierwszym trailerze Grand Theft Auto 5.

Chodzi o scenę w której postać z niebieskiego samochodu wraz z kolegami przeprowadza napad, na coś co może być sklepem z biżuterią. Wygląda na to, że kierowcą vana który jest używany do napadu może być postac pokazana na trailerze w czerwonym samochodzie.

Ekipa przeprowadzająca napad:
http://gtav.net.pl/portal_img/grafiki/gta-5-trailer-1-characters-connected.jpg

A tutaj postacie z czerwonego oraz niebieskiego samochodu:
http://gtav.net.pl/portal_img/grafiki/gta-5-trailer-1-close-up-of-red-car.png
http://gtav.net.pl/portal_img/grafiki/gta-5-trailer-1-blue-car-driving-around-2.png

Ten sam magazyn twierdzi, że w GTA 5 będziemy sterować kilkoma postaciami, ale oczywiście nie znaczy to że tak będzie, na razie to tylko domysły oraz plotki.

Źródło: iGTA5.com
phantom
Wtorek, 8 Listopad 2011, 16:34:27 wysłana przez phantom
Odsłony: 2243 | Komentarze: 2

Grand Theft Auto V
Zwiastuny Saints Row: The Third prezentują tony lekko kwaśnego, absurdalnego humoru, jaki często widzieliśmy w serii Grand Theft Auto. Podobne są też mechanizmy rozgrywki. Jednakże, jak twierdzi prezes THQ Brian Farrell, piąta odsłona najgłośniejszej serii Rockstar Games nie jest zagrożeniem dla jego firmy.

http://gtav.net.pl/portal_img/grafiki/Saints_Row_vs_GTA5.png

Farrell podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Grand Theft Auto V podczas spotkania z inwestorami. Jak mówi:

Jak każdy, wszedłem do internetu, by obejrzeć zwiastun. To trailer wysokiej jakości i wydaje mi się, że zobaczymy następną fantastyczną grę w serii. Zwiastun pokazuje, że pozycjonowanie tych dwóch gier jest zupełnie różne. GTA wciąż pozostaje poważne i opiera się na charakterach postaci - to zupełnie inny rodzaj doznań. Saints Row - jeśli widzieliście nasz dzisiejszy film - pokazuje kompletnie odmienną, szaloną zawartość. Jeśli czytaliście nasze forum, widzieliście wiele osób mówiących "hej, lubię GTA i kocham waszą grę, bo to zupełnie inna produkcja, która jest świadoma tej odmienności i daje dużo dobrej zabawy"

Źródło: cdaction.plOsobiście nie grałem w żadną część Saints Row, nie podoba mi się. Może jak znudzę się GTA 5 skuszę się na małą odmianę i kupię Saints Row
phantom
Poniedziałek, 7 Listopad 2011, 16:55:48 wysłana przez phantom
Odsłony: 3920 | Komentarze: 6

Grand Theft Auto V
Dziś rano pisałem o mapie Los Santos z Grand Theft Auto 5. Teraz w sieci znalazł się inny fragment mapy GTA5 obejmujący Las Venturas

http://gtav.net.pl/gallery/1_07_11_11_4_53_51.jpeg


I co co tym sądzicie ?
phantom
Poniedziałek, 7 Listopad 2011, 12:34:21 wysłana przez phantom
Odsłony: 6301 | Komentarze: 12

Grand Theft Auto V
Dziś wyciekła mapa Los Santos z najnowszej odsłony GTA  - GTA 5, oto i ona:

http://gtav.net.pl/gallery/1_07_11_11_12_31_16.png

Same miasto Los Santos ma być 4 rarzy większe niż znane z GTA IV Liberty City.
phantom
Poniedziałek, 7 Listopad 2011, 12:24:05 wysłana przez phantom
Odsłony: 3716 | Komentarze: 3

Grand Theft Auto V
Użytkownik GTAForum, używający nick GTA5RULESALL stwierdził, że styczniowe wydanie brytyjskiego magazynu o grach będzie zawierało artykuł poświęcony GTA 5, który jest oparty na 30 minutowej prezentacji, która odbyła się w ostatni poniedziałek.

Oto szczegóły dotyczące Grand Theft Auto 5 ujawnione na GTAForum:

- XboX 360 oraz PS3 będą miały co robić, świat gry ma być 4 razy większy niż ten z GTA IV, oprócz tego otaczające miasto plaże, wioski... Będzie co zwiedzać.

- Prezentacja ujawniła głównego bohatera - Afroamerykanina w wieku około 30 lat jadącego z Los Santos na obrzeża miasta, podczas przejażdżki pokazane zostały widoki na rafinerie, elektrownie, poprawione będą także efekty wody oraz jakość drzew.

- dodane zostały nowe animacje oraz usprawniono  strzelanie, dodane zostały nowe animacje podczas wspinaczek i czołgania. Można wspinać się po większej ilości elementów świata gry.

- do gry zawitały zwierzęta: psy, bydło - obecnie nie wiadomo czy będzie można strzelać do nich.

- Powrócą samoloty, będziemy mogli je rozbijać o budynki.

- dodane nowe miejsca w mieście: posterunki policji, szpital, kanały, centrum handlowe, akademik...

- Los Santos pełne będzie NPC-ów uprawiających jogging, podnoszących ciężary, uderzających kobiety, ściganych przez policje, robiących zakupy, myjących auta, naprawiających ogrodzenia, czy przeprowadzających się.

- będziemy mogli tuningować oraz...
phantom
Niedziela, 6 Listopad 2011, 20:37:49 wysłana przez phantom
Odsłony: 2717 | Komentarze: 3

Grand Theft Auto V
Przed ogłoszeniem prac nad GTA 5 analitycy spekulowali w ilu egzemplarzach gra może się rozejść. Wtedy liczba ta wahała się w okolicach 18-20 milionów kopii. Teraz gdy już wiemy, że GTA 5 to nie jest żaden mit spekulacje trwają nadal.

http://gtav.net.pl/gallery/1_03_11_11_1_52_41.jpeg

W tej sprawie głos zabrał ponownie Michael Patcher:
W pierwszym roku obecności na rynku Rockstar może sprzedać od 20 do nawet 25 egzemplarzy gry. Jednak jest jeden warunek - gra musi uzyskać oceny na poziomie 90%.
Liczba potencjalnych klientów jest większa niż w przypadku GTA IV, które w ciągu 6 miesięcy sprzedało się w ilosci 12 milionów kopii.Jesse Divinich jest podobnego zdania:
W ciągu pierwszego roku Grand Theft Auto V powinno sprzedać się na całym świecie w ponad 24 milionach kopii. Biorąc pod uwagę tak duże oczekiwanie na premierę, gra ma potencjał do pobicia rekordu sprzedażowego w pierwszym dniu i tygodniu od debiutu, który obecnie należy do Call of Duty: Black Ops


Podobnie uważa Billy Pidgeon:
Oczekuję, że GTA V z łatwością pobije wynik poprzedniej części 22 milionów sprzedanych egzemplarzy. Zakładając, iż Take-Two jest w stanie zadbać o dostawę odpowiedniej liczby sztuk (a nie ma wątpliwości, że tak będzie), dochody z pierwszego dnia i tygodnia sprzedaży mogą przewyższyć te z czwórkiMike ...
phantom
Niedziela, 6 Listopad 2011, 12:00:17 wysłana przez phantom
Odsłony: 2535 | Komentarze: 4

Grand Theft Auto V
Przed wydaniem trailera wszyscy zastanawiali się kiedy w końcu Rockstar ujawni jakiekolwiek oficjalne informacje o Grand Theft Auto 5.
Teraz, gdy już wszyscy widzieliśmy pierwszy trailer nadchodzącego GTA 5 pojawiają się spekulacje kiedy gra ukaże się na sklepowych półkach.

Znany już fanom serii GTA analityk Michael Patcher twierdzi, że nowa odsłona Grand Theft Auto ujrzy światło dzienne najpóźniej za 6 miesięcy:
Cytat: Michael Patcher
Chcą skupić na sobie całą uwagę i zrobią to wydając grę tuż przed E3. Można powiedzieć, że planują premierę w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Jeśli będą gotowi do czerwca 2012, wtedy ją wydadzą

Podobny okres oczekiwania na GTA 5 podaje inny analityk, z National Alliance Capital - Mike Hickey:
Cytat: Mike Hickey
Wierzymy, że Rockstar Games przeznaczyło najbliższe 4-6 miesięcy na marketing GTA V, co sugeruje premierę w czasie przyszłorocznych wakacji. Konkretnie podejrzewamy, że gra pojawi się w maju 2012

Przypomnę, że najnowsze gry wydawane przez Rockstar (GTA IV, Red Dead Redemption oraz L.A. Noire) ukazywały się w maju, więc może coś z tych przewidywań się sprawdzi i zagramy w GTA 5 już podczas najbliższej wiosny.

Źródła: interia.pl, cdaction.pl
Strony: 1 [2] 3 4 5

Zaloguj się

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Najnowsze wiadomości

[TRUCK] Fun Truck [MTA:SA] wysłana przez FunTruck
[Sobota, 24 Marzec 2018, 07:13:03]


Money Lobby/Modowanie Konta wysłana przez Wanda102
[Czwartek, 8 Luty 2018, 08:47:29]


Jaka część gta jest najlepsza ? wysłana przez gortrad2
[Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017, 08:19:39]


FiveLife.pl | Pierwszy Polski projekt RPG na GTA Network wysłana przez FiveLife.pl
[Niedziela, 26 Luty 2017, 18:24:46]


Zablokowane konto ??? wysłana przez cherry
[Piątek, 24 Luty 2017, 23:36:59]


hellspeak.pl - Najlepszy serwer TS3 w Polsce wysłana przez RockyV12
[Sobota, 28 Styczeń 2017, 15:00:36]


PRZEKAZY Z NIEBA www.rozwojduchowy.cba.pl/forum wysłana przez poszukujacyprawdy
[Sobota, 26 Listopad 2016, 18:31:32]


Money Lobby w GTA Online wysłana przez SydPec12
[Wtorek, 22 Listopad 2016, 12:23:37]


[RSS] Rat Rod Now Available in GTA Online Plus New "City Air" Premium Race wysłana przez Bot GTAV.net.pl
[Wtorek, 8 Listopad 2016, 16:02:47]


[RSS] Crew Noticeboard: Leave N0 Trace, The Skeleton Crew MC, Off The Muscle Inc and More wysłana przez Bot GTAV.net.pl
[Czwartek, 3 Listopad 2016, 16:16:03]

Ankieta

 • Data wydania GTA 5
 • Kropka pierwsza połowa 2012
 • 3 (20%)
 • Kropka wakacje 2012
 • 4 (26%)
 • Kropka druga połowa 2012
 • 4 (26%)
 • Kropka grudzień 2012
 • 1 (6%)
 • Kropka początek 2013
 • 3 (20%)
 • Głosów w sumie: 15
 • Zobacz temat

Ekipa forum

admin zyga435
Administrator

Kto jest on-line

 • Kropka Gości: 5
 • Kropka Ukrytych: 0
 • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.