Oficjalne informacje o GTA5

Menu strony

phantom
Czwartek, 3 Listopad 2011, 13:59:01 wysłana przez phantom
Odsłony: 2968 | Komentarze: 3

Grand Theft Auto V
Już w kilka godzin, po wydaniu przez Rockstar pierwszego trailera GTA V i zarazem ujawnieniu lokalizacji gry pojawiały się, jak na razie nieoficjalne, informacje dotyczące nadchodzącej kolejnej części serii GTA.

http://img51.imageshack.us/img51/7589/asddd2082.jpg

Zostały one opublikowane na blogu jednego z użytkowników serwisu IGN używającego nicka danny41294. Informacje które przedstawiam poniżej pochodzą (według niego) od pracownika Rockstara, który jednak woli zostać anonimowy.

Według tych informacji akcja GTA V ma toczyć się w roku 2012, przez co znajdą się nawiązania do końca świata przepowiedzianego przez kalendarz Majów, oraz bezpośrednio po wydarzeniach w Liberty City, dzięki czemu pojawią się także nawiązania nawiązania do głównego bohatera GTA IV - Niko Bellic'a. W "piątce" znajdzie się także dobrze znany już multiplayer zaprezentowany w GTA IV, ale tym razem ma być obecny fabularny tryb kooperacji wraz z nowymi wariantami rozgrywki. Na serwerach przeznaczonych dla konsol maksymalna ilość graczy to 32, a dla PC 64.

Dla wersji komputerowej mają powstać serwery dedykowane, a premiera odbędzie się równolegle z wersjami XboX oraz PS3.

Jeśli przy maksymalnej ilości gwiazdek brakowało wam uciekania przed wojskiem mamy dobrą wiadomość -  w GTA V armia ma powrócić. Powrotu doczekać ma się także  możliwość modyfikacji pojazdów.
...
phantom
Środa, 2 Listopad 2011, 17:20:22 wysłana przez phantom
Odsłony: 3576 | Komentarze: 8

Grand Theft Auto V
Więc stało się. Pierwszy zwiastun GTA V został wydany. Wraz z nim ujawniona została lokalizacja nadchodzącej odsłony serii - Los Santos.

Jak oceniacie pierwszy zwiastun GTA 5 ?

phantom
Czwartek, 27 Październik 2011, 11:33:57 wysłana przez phantom
Odsłony: 2710 | Komentarze: 7

Grand Theft Auto V
W związku z niedawnym wydarzeniem ogłoszenia wydania pierwszego trailera GTA V, akcje Take-Two poleciały górę...

GTA V nie zostało jeszcze wydane, ale już zaczyna przynosić firmie niemałe zyski. Od ogłoszenia daty pierwszego trailera gry wartość akcji spółki wzrosła o 6% (po zamknięciu).
Inwestorzy liczą że kolejna odsłona serii będzie jeszcze większym hitem niż poprzednie części, a analitycy przewidują, że wzrost cen akcji na tym ię nie zakończy.

Arvind Bhatia - analityk agencji Sterne Agee:
Jeśli Rockstar poda dokładną datę premiery swojej nowej gry oraz pokaże zwiastun, to myślę, że będzie to bardzo pozytywny moment dla inwestorów
Arvind także sądzi (nie jako jedyny...) że GTA V ma szanse sprzedać się w ilości 25 milionów egzemplarzy (GTA IV rozeszło się w 22 milionach kopii).

Fani oczekują od GTA V bardzo dużo, szczególnie po doświadczeniach z GTA IV, pozostaje pytanie jak GTA V zaskoczy posiadaczy konsol? Brak możliwości wymiany procesorów graficznych może spowodować brak lepszej grafiki w kolsolach...

Czekamy na pierwszy trailer GTA V!
Yoonger
Wtorek, 25 Październik 2011, 18:33:03 wysłana przez Yoonger
Odsłony: 2816 | Komentarze: 4

Grand Theft Auto V
Stało się! Na swojej stronie Rockstar umieściło gigantyczne logo Grand Theft Auto V, razem z informacją, że pierwszy zwiastun zobaczymy już 2 listopada. GTA V nadchodzi!

http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2011/298/695293/gta-v.jpg
Oczywiście na informacje dotyczące daty premiery czy platform docelowych przyjdzie jeszcze czas. Nie wiemy nawet jeszcze, który z wewnętrznych deweloperów Rockstara tworzy GTA V. Pewne jest natomiast to, że jedna z najbardziej znanych serii w branży gier powraca i już niedługo zacznie się prawdziwy wysyp informacji na jej temat. Zgodnie z informacją umieszczoną na oficjalnej stronie, pierwszy zwiastun Grand Theft Auto V zobaczymy już 2 listopada. Czekamy z niecierpliwością.


Źródło: gamizella.pl
phantom
Sobota, 27 Sierpień 2011, 16:28:29 wysłana przez phantom
Odsłony: 8089 | Komentarze: 16

Grand Theft Auto V
Możemy być niemal pewni, że GTA 5 będzie dostępne dla obydwu konsol - PS3 oraz X360. Obecnie jednak nie wiadomo czy gra zostanie udostępniona jednocześnie czy w różnych terminach. Bardzo prawdopodobne jest również niemałe opóźnienie wydania GTA 5 w wersji dla PC względem wersji dla konsol - około 9 miesięcy.

Być może Rockstar także stworzy wersję gry dla urządzeń przenośnych takich jak iPhone, PSP2 czy 3DS. Czas pokaże...

W sieci krążą plotki, że GTA 5 miałoby być dostępne jedynie na konsolę Sony PlayStation 3, ponieważ Rockstar chce użyć pełną moc i przestrzeń dysków Blu-Ray które obsługuje jedynie konsola Sony (XboX 360 używa ciągle dysków DVD).
Jeśli Rockstar zapełni cały nośnik Blu-Ray grą GTA 5 to w wersji dla X360 gra miała by kilka nośników DVD...

Cytuj
Nawiązując do numeru 76 grudniowego wydania oficjalnego magazynu Xbox z 2007 roku, Sony zapewniło sobie kolejną część Grand Theft Auto, czyli 7 część serii na wyłączność dla konsoli PS3

Cytuj
Rockstar bardzo chce stworzyć grę która wykorzysta w pełni możliwości drzemiące w PS3. I ta umowa na to im pozwala
Mówi Michael Shorrock w oświadczeniu dla prasy.

Cytuj
Przekazaliśmy dla Rockstar pusty podpisany czek ponieważ nie chcemy aby wyłączność na kolejną odsłonę GTA przepadła

W rzeczywistości Rockstar tworzy grę na wyłączność dla PS3 zatytułowaną Agent która jest tworzona w tym sam...
ReaperX
Czwartek, 11 Sierpień 2011, 18:21:28 wysłana przez ReaperX
Odsłony: 2246 | Komentarze: 2

Grand Theft Auto V
Michael Patcher znowu daje o sobie znać. Tym razem przewiduje, że ciagle nieogłoszona produkcja studia Rockstar już pochłonęła 80 milionów dolarów co pod tym względem stawia ją na równi z Max Payne 3.

Grand Theft Auto V nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Rockstar Games ani Take-Two nie zdradziło żadnych szczegółów dotyczących kontynuacji najlepiej ocenianej gry 2008 roku, ale to zdaje się nie przeszkadzać analitykom przed prognozowaniem kolorowej przyszłości przed tym tytułem.

Znany już analityk firmy Webdush Securities - Michael Patcher zauważył, że jeden z inwestorów jest przekonany o tym, że Grand Theft Auto V sprzeda się w "przynajmniej 18 milionach egzemplarzy".
Wróżbita tego przemysłu powiedział również, że gra może osiągnąc wynik nawet 24 milionów sprzedanych kopii pod warunkiem utrzytmania dobrych ocen.

Mimo że Grand Theft Auto V nie zostało jeszcze formalnie zapowiedziane istnieją dowody na to, że gra powstaje. Niedawno firma Take-Two wydała raport na temat ostatnich kwartalnych dochodów z fiskalnego roku od kwietnia 2012 do marca 2013 - firma planuje dochód w wysokości 2 dolarów za udział. Jest to wynik znacznie wyższy niż w obecnym roku podatkowym, doprowadziło to do zapytania przez jednego z analityków "czy można założyć, że powstaje Grand Theft Auto V ?"
Oczywiście można się domyślić, że prezes firmy Take-Two uniknął odpowiedzi na to pytanie.

Źródło Rockstara w czerwcu od...
ReaperX
Czwartek, 11 Sierpień 2011, 10:43:32 wysłana przez ReaperX
Odsłony: 1794 | Komentarze: 1

Grand Theft Auto V
O GTA coraz głośniej. Po pierwsze gra jest rzekomo inspiracją dla chuliganów prowadzących zamieszki w Wielkiej Brytanii, a po drugie pojawiają się pierwsze głosy odnośnie kontynuacji gangsterskiej sagi.

Prawdopodobnie GTA V zostanie wydane najwcześniej w kwietniu przyszłego roku, jednak premiera może się przesunąć o kolejne miesiące. Wydawca jak i producent gry nie powiedzieli dokładnie, kiedy gra pojawi się na sklepowych półkach, ale wiadomo jest, że projekt umieszczony został w rozliczeniach przyszłego roku finansowego obu firm. To daje więc cień nadziei na to, aby ujrzeć GTA V jeszcze na obecnej generacji konsol.

Jednak mimo tego, że sama gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, to już pojawiają się pierwsze spekulacje odnośnie liczby sprzedanych egzemplarzy. Śmieszne? Takiego czegoś mógł się dopuścić tylko jeden człowiek, czyli znany analityk branży gier Michael Pachter. Oto jakie są jego przewidywania odnośnie kontynuacji gangsterskiej sagi.

"Przewidujemy, że kolejna część Grand Theft Auto sprzeda się w liczbie minimum 18 milionów egzemplarzy. Być może będzie to nawet 24 miliony sztuk, biorąc pod uwagę zwyżkową tendencję sprzedaży gier z tej serii w ostatnich latach" - twierdzi Michael Pachter.

Być może analityk z agencji doradczej Wedbush Morgan nie pomyli się zbyt dużo. Czwarta część GTA sprzedała się bowiem w 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jest więc wysoce prawdopodobne...
ReaperX
Czwartek, 11 Sierpień 2011, 10:40:00 wysłana przez ReaperX
Odsłony: 2210 | Komentarze: 0

Grand Theft Auto V
Na targach E3 2011 niestety nie doczekaliśmy się zapowiedzi GTA V. Na temat tej gry krąży wiele plotek. Kolejna z nich głosi, że najnowsza odsłona popularnej serii Rockstar zostanie ujawniona jeszcze w lecie 2011 !

Najnowsze wydanie magazynu Official Xbox Magazine w sekcji poświęconej plotkom przedstawia informacje wedługh których GTA V ma zostać zapowiedziane w bardzo niedalekiej przyszłości:

Cytuj
Czas się skończył, powiedziała kula. Oczekujcie zapowiedzi Grand Theft Auto V tego lata

Oczywiście ciągle są to jedynie plotki, więc nie wiemy ile z nich to prawda... Jeśli jednak doniesienia te są prawdziwe GTA V może zostać ujawnione na zbliżających się targach Gamescom.
phantom
Wtorek, 21 Czerwiec 2011, 14:20:12 wysłana przez phantom
Odsłony: 2768 | Komentarze: 2

Grand Theft Auto V
W sieci pojawiły się kolejne plotki o Grand Theft Auto V. Tym razem branżowe źródła twierdzą, że gra znajduje się w ostatniej fazie produkcji i „najprawdopodobniej” ukaże się w 2012 roku.
       
Serwis GameSpot, powołując się na informatorów blisko związanych ze studiem Rockstar, twierdzi, że trwają obecnie prace nad Grand Theft Auto V. Mało tego – gra znajduje się w ostatniej fazie produkcji, a twórcy dodają do niej już… mini-gry.

Anonimowe źródła uważają, że piąta odsłona gangsterskiej serii pojawi się na rynku „najprawdopodobniej” w 2012 roku. Sama gra ma być „bardzo duża”.


To nie jedyne plotki o Grand Theft Auto V, jakie pojawiły się w ostatnim czasie – niedawno na karcie katalogowej produkcji w sklepie GameStop pojawiła się data premiery wyznaczona na 15 stycznia 2012 roku.

Wciąż są to tylko niepotwierdzone rewelacje, do których należy podchodzić z dystansem. Szczególnie, że jak dotąd gra nie została nawet zapowiedziana. Niewykluczone jednak, że zostanie ujawniona na zbliżających się powoli sierpniowych targach gamescom.

Źródło: cdaction.pl
phantom
Wtorek, 10 Maj 2011, 15:00:09 wysłana przez phantom
Odsłony: 2880 | Komentarze: 0

Grand Theft Auto V
Mała uwaga – do tego, co znajdziecie w tym newsie należy podchodzić z dużym dystansem. W sieci pojawił się film prezentujący rzekomo pierwsze screeny i fragmenty rozgrywki z Grand Theft Auto V. Prawdziwe?
       
Na kanale użytkownika GTALEAKER1 w serwisie YouTube pojawił się film zawierający ponoć pierwsze obrazki i fragmenty gameplayu z GTA V. Rzekomo zostały one nadesłane „przez pracownika Rockstara”.

Z filmu wynika, że miejsce akcji Grand Theft Auto V osadzone zostanie na Hawajach, a konkretnie – w Honolulu i okolicach. Niestety sam materiał (który możecie obejrzeć poniżej) jest najprawdopodobniej fałszywy. Obraz jest zamazany, więc trudno cokolwiek zobaczyć, do tego całość jest trochę nazbyt kolorowa, jak na kolejną grę z serii GTA.

Przekonajcie się sami:


Źródło: cdaction.pl
Strony: 1 2 [3] 4 5

Zaloguj się

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Najnowsze wiadomości

[TRUCK] Fun Truck [MTA:SA] wysłana przez FunTruck
[Sobota, 24 Marzec 2018, 07:13:03]


Money Lobby/Modowanie Konta wysłana przez Wanda102
[Czwartek, 8 Luty 2018, 08:47:29]


Jaka część gta jest najlepsza ? wysłana przez gortrad2
[Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017, 08:19:39]


FiveLife.pl | Pierwszy Polski projekt RPG na GTA Network wysłana przez FiveLife.pl
[Niedziela, 26 Luty 2017, 18:24:46]


Zablokowane konto ??? wysłana przez cherry
[Piątek, 24 Luty 2017, 23:36:59]


hellspeak.pl - Najlepszy serwer TS3 w Polsce wysłana przez RockyV12
[Sobota, 28 Styczeń 2017, 15:00:36]


PRZEKAZY Z NIEBA www.rozwojduchowy.cba.pl/forum wysłana przez poszukujacyprawdy
[Sobota, 26 Listopad 2016, 18:31:32]


Money Lobby w GTA Online wysłana przez SydPec12
[Wtorek, 22 Listopad 2016, 12:23:37]


[RSS] Rat Rod Now Available in GTA Online Plus New "City Air" Premium Race wysłana przez Bot GTAV.net.pl
[Wtorek, 8 Listopad 2016, 16:02:47]


[RSS] Crew Noticeboard: Leave N0 Trace, The Skeleton Crew MC, Off The Muscle Inc and More wysłana przez Bot GTAV.net.pl
[Czwartek, 3 Listopad 2016, 16:16:03]

Ankieta

 • Data wydania GTA 5
 • Kropka pierwsza połowa 2012
 • 3 (20%)
 • Kropka wakacje 2012
 • 4 (26%)
 • Kropka druga połowa 2012
 • 4 (26%)
 • Kropka grudzień 2012
 • 1 (6%)
 • Kropka początek 2013
 • 3 (20%)
 • Głosów w sumie: 15
 • Zobacz temat

Ekipa forum

admin zyga435
Administrator

Kto jest on-line

 • Kropka Gości: 5
 • Kropka Ukrytych: 0
 • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.