Autor Wątek: Regulamin forum  (Przeczytany 54658 razy)

Offline phantom

 • Aktywny użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 222
 • Reputation: +4/-0
 • Płeć: Mężczyzna
  • Status GG
  • Forum GTA V, GTA 5, GTAV, GTA5 - Nowości, wiadomości, plotki, download - Forum GRAND THEFT AUTO V - GTAV.NET.PL
Regulamin forum
« dnia: Poniedziałek, 28 Wrzesień 2009, 22:44:00 »
Regulamin forum


1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.

2. Nie używaj wulgaryzmów.

3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

4. Forum to nie śmietnik - jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. "No właśnie!", "Zgadzam się z powyższym", nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.

5. Zamiast pisać posta pod postem, używaj opcji "Edycja".

6. Pisz na temat danego forum, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł (w przypadku tłumaczeń podawaj wyłącznie wyrażenie do przetłumaczenia), cytuj z umiarem.

7. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane oraz autorzy odpowiednio nagradzani.

8. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.

9. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

10. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

11. Administrator forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.

12. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.

13. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne. Użycie funkcji Prywatnych Wiadomości będzie stosownym wyjściem z tej sytuacji.

14. Posty należy pisać w bezwzględnym przestrzeganiem zasad pisowni języka polskiego. Nowe zdania należy rozpoczynać wielką literą, nie należy robić błędów ortograficznych. Jeśli twoja przeglądarka nie posiada opcji sprawdzania pisowni, przed wysłaniem sprawdź tekst w Wordzie/OpenOffice.

15. Jeśli twój post odnosi się bezpośrednio do poprzedniego (całego lub niemal całego) postu w danym temacie, nie ma potrzeby jego cytowania. Zakaz ten można zignorować pod warunkiem, że w trakcie dyskusji odnosimy się do jakiegoś konkretnego fragmentu poprzedniej wypowiedzi. W takim wypadku, dla przejrzystości, można cytować fragmenty postu powyżej.

16. Pisanie "warn dla użytkownika powyżej" czy inne posty w tym stylu - zakończą się nadaniem ostrzeżenia osobie, która to napisała. Nie musicie nam pisać komu dać bana/ostrzeżenie - sami o tym wiemy. Nie tłumaczcie innym użytkownikom forum, że łamią jego regulamin i nie piszcie tym samym zbędnych postów w danym temacie. Użytkownik nie znający regulaminu sam sobie szkodzi. Pisanie "nie znasz regulaminu..." czy inne posty w tym stylu oraz posty, które pouczają użytkowników o korzystaniu z forum - zakończą się nadaniem ostrzeżenia osobie, która to napisała.

17. Awatar jak i podpis pod Twoim postem nie może zawierać treści pornograficznych, rasistowskich, nazistowskich, wulgarnych, czy obrażających innych użytkowników. Takie zachowanie zostanie nagrodzone banem.

18. Podpis pod Twoim postem nie może być wyższy niż 120 pikseli - dotyczy to nie tylko sygnatur, obrazków, czy tekstu, ale wszystkich umieszczonych w nim elementów. Większe podpisy będą usuwane wraz z przyznaniem ostrzeżenia.

19. Offtopic jest działem w którym możemy rozmawiać na różne i wszelakie tematy, jednak zachowajmy odrobinę rozsądku i nie zakładajmy tematów typu "Jak poderwać dziewczynę" itp. Osoby zakładające takie tematy dostaną ostrzeżenie.

20. Użytkownik wklejając do posta obrazek ma OBOWIĄZEK dopilnować, by zapis konstrukcji funkcji [img] był poprawny, tj. by po opublikowaniu posta obrazek był faktycznie widoczny. Wszelkie źle dodane obrazki lub złe użycie funkcji [img] będą traktowane ostrzeżeniem. Poprawność kodowania dotyczy również wszystkich innych funkcji, których można użyć: [youtube], [url], itd... Do takich przypadków zalicza się również sytuacja, w której link jest zbyt długi i konstrukcja [url] rozjeżdżają stronę. Należy go wtedy tak zakodować, aby wszystko było wyświetlane poprawnie, a konstrukcja nie rozjeżdżała strony.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 24 Grudzień 2010, 17:07:43 wysłana przez Phantom »

Tagi wątku:
 

Uprawnienia

 • Nie możesz wysyłać nowych wątków.
 • Nie możesz wysyłać odpowiedzi.
 • Nie możesz wysyłać załączników.
 • Nie możesz edytować swoich wiadomości.Powiązane wątki

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7860 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Środa, 28 Grudzień 2011, 13:38:55
wysłana przez ReaperX
2 Odpowiedzi
30455 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Niedziela, 2 Marzec 2014, 18:03:23
wysłana przez adex77
0 Odpowiedzi
1859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sobota, 26 Listopad 2016, 18:31:32
wysłana przez poszukujacyprawdy