GTAV.NET.PL - Centrum informacji o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V => Informacje dotyczące GTA 5 => Wątek zaczęty przez: FiveLife.pl w Niedziela, 26 Luty 2017, 18:24:46

Tytuł: FiveLife.pl | Pierwszy Polski projekt RPG na GTA Network
Wiadomość wysłana przez: FiveLife.pl w Niedziela, 26 Luty 2017, 18:24:46
(http://fivelife.pl/images/logo.png)

Witajcie,
po wielu trudach wreszcie projekt Five Life osiągnął wystarczający poziom aby móc ujrzeć światło dzienne. Chcielibyśmy się tutaj z Wami przywitać oraz zareklamować pierwszy Polski projekt serwera GTA Network typu RPG. Projekt oparty jest o alternatywę GTA Online. Mowa tutaj o GTA Network nieoficjalnym kliencie multiplayer Grand Theft Auto V. GTA Network oferuje nam bardzo duże możliwości, o czym przekonacie się w najbliższym czasie.

Na początku poznawaliśmy możliwości GTA Network, następnie nie zwlekając wzięliśmy się do pracy. Serwer powstaje już od kilku tygodni dzięki współpracy trójki doświadczonych informatyków. Naszym celem jest stworzenie największego i najlepszego serwera RPG, oferującego miłą i przyjemną grę.

Głównym miejscem rozgrywki będzie oczywiście Los Santos które w najnowszej części serii GTA daje nam spore pole do popisu. Lecz nie chcemy Wam ograniczać rozgrywki i zostanie ona również rozszerzona o pozostałe lokalizacje znajdujące się poza Los Santos.

Poniżej zobaczycie część z tego co udało nam się zrobić w ciągu ostatnich kilku tygodni ciężkiej pracy.

SYSTEM LOGOWANIA I WYBIERANIA SPAWNU
Wzbogacony o proste i funkcjonalne GUI spełnia swoją rolę umożliwiając bezproblemowe zalogowanie/zarejestrowanie się na serwerze oraz wybór spawnu wraz z jego podglądem.

(http://fivelife.pl/img/logowanie1.png)(http://fivelife.pl/img/logowanie3.png)

PRYWATNE POJAZDY
Zostały one wzbogacone o GUI umożliwiające szybki dostęp klawiszami numerycznymi do funkcji pojazdu (zapisanie pasów, sterowanie zamkiem, hamulec ręczny, silnik, kierunkowskazy, drzwi). Pojazdy prywatne posiadają również przebiegi, oraz paliwo które będziemy musieli uzupełniać na stacjach paliw.

W ten sposób prezentuje się panel pojazdów prywatnych obsługiwany klawiszami numerycznymi oraz kombinacją ctrl + klawisze numeryczne.

(http://fivelife.pl/img/hud3.png)(http://fivelife.pl/img/hud4.png)(http://fivelife.pl/img/pojazdyprywatne1.png)(http://fivelife.pl/img/pojazdyprywatne2.png)

POJAZDY PUBLICZNE
Rozmieszczone na mapie przy każdych spawnach, umożliwiają głównie nowym graczom dotarcie do istotnych miejsc. Poniżej kilka z nich.

(http://fivelife.pl/img/pojazdypubliczne1.png)(http://fivelife.pl/img/pojazdypubliczne2.png)

EGZAMIN KAT.B
Pierwszy egzamin na serwerze umożliwiający prowadzenie większości pojazdów został również skończony. Znajduje się on w miejscowości znanej jako Paleto Bay. Ośrodek egzaminacyjny został wyposażony w autorskie obiekty.

(http://fivelife.pl/img/obiektykatb1.png)(http://fivelife.pl/img/katb3.png)

KOMIS
Punkt sprzedaży pojazdów używanych ze zróżnicowanym systemem cenowym uzależnionym od modelu i przebiegu.

(http://fivelife.pl/img/komis1.png)(http://fivelife.pl/img/komis2.png)

Będziemy was na bieżąco informować o wszystkich postępach. Nie chcemy oddawać w wasze ręce jakiegoś "niewypału", prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i śledzenie naszego forum. Liczymy również na Wasze opnie i sugestie.

Pozdrawiamy, załoga FiveLife.pl